Norbi

Koncerty gwiazd

Norbi

 

Karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel KOBIETY SĄ GORĄCE z debiutanckiej płyty SAMERTAJM od razu stał się hitem. Kolejne single SAMERTAJM (duet z Natalią Kukulską), BALLADA STUDENCKA czy POKRĘCIŁO SIĘ W GŁOWIE udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony,stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej Fryderyk za najlepszą płytę taneczną, oraz DANCE MUSIC AWARDS przyznawaną przez DJów, a także PLAYBOX, nagroda dziennikarzy radiowych.

Rok 1998 to kolejne sukcesy.Singiel NIE ZACZEPIAJ MNIE z drugiej płyty NORBI2 spowodował że Norbi zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów tego zacnego festiwalu.Jesienią tego samego roku ukazał się utwór ROZKOŁYSZ SIĘ ,a pod koniec roku na koncie artysty pojawia się kolejny PLAYBOX.

W 1999 Norbi nagrywa kolejny album NORBI2000, na którym znalazły się eksperymantalne duety.Gwiazda RMF FM Marcin Jędrych, szef muzyczny radia ZET i perkusista POPAŻONYCH KAWĄ Wojtek Jagielski, gwiazdy sporu Przemek Saleta,Tomek Iwan i Piotrek Świerczewski, gwiazdy TVP Maciek Orłoś i Marek Sierocki i jedyna gwiazda śpiewająca, ale za to jaka...Krzysztof Krawczyk.

Czas na XXI wiek. Nowy czas, nowe brzmienie:)W 2001 roku na rynku muzycznym ukazuje się 4 album Norbiego NORBIhouse, zaśpiewany prawie w całości przez anglojęzycznych wykonawców. Do udziału w tym projekcie udało namówić się dwoje amerykanów: Deidrę Jones (Michael Jackson, Randy Crawford, La Bouche) oraz T-One (Sasha). Ale największą gratką był udział Mousse T w piosence C'mon everybody.

W 2003 roku Norbi przerabia hit Czerwonego Tulipana JEDYNE CO MAM TO ZŁUDZENIA,który z powodzeniem wykonuję na koncertach wrzucając go do swego repertuaru. W 2007 Wetfingers sięgają po KOBIETY SĄ GORĄCE. Remix hula po dyskotekach, a Norbi gra go zawsze jako intro na swoich występach. Rok 2010 to KULA SIĘ KRĘCI i bardzo zabawny klip z kuzynem z Mołdawii.

W 2012 Norbi występuje w debiutanckim projekcie przyjaciół z formacji Coollers WIEM ŻE CIEBIE CHCĘ i wrzucając ten kawałek do repertuaru poszerza grono fanów. Rok 2014,to lato z piosenką LECĘ DO CIEBIE nagraną wspólnie z serbską kapelą Ice. A jesienią znowu Coolers, europejski gwiazdor muzyki dance Mario Bischin i Norbi w pieśni PRZYJACIELE. Od tego czasu nagrał kilka kolejnych albumów. I wciąż jest na topie!

Filmy

Kliknij miniaturkę, aby przejść do filmu video

Rozkołysz się
Dla Victorii
Kobiety są gorące