LAVVS

Vocal Live Act

LAVVS

 

LAVVS (Live Act Video Vocal Sax) jest autorskim projektem DVJ Vlodecky’ego. To pomysł dla tych, którzy oczekują kompletnej oprawy muzycznej całego wieczoru z instrumentalistą i wokalem.

Trzyosobowy zespół sprawdza na każdego rodzaju imprezie. Eleganckie spotkanie, wieczór integracyjny, gala, bal, zabawa w klubie – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest stylowa muzyka, relaksujący smooth jazz oraz umiejętnie zmiksowana muzyka z video.

Skład zespołu to wokalistki Patrycja Malinowska lub Ewa Janiszewska , saksofoniści: Grzegorz Piwowoński, Grzegorz Łapiński, Daniel „Banan” Polkowski i Tomasz „Mieczyk” Mieczykowski. Za konsoletą DJ-ską : DJ Funktion, VDJ Vlodecky, VDj Bangs lub inni doświadczeni DJ-e.

Gościnnie występują:

NICK SINKLER: http://wykonawcy.partymania.pl/artysta/nick-sinckler 

SABINA SAGO: http://wykonawcy.partymania.pl/artysta/sabina-sago 


LAVVS jest zespołem wszechstronnym (dostosowującym się do każdego rodzaju publiczności) jak i uniwersalnym muzycznie (otwarty na sugestie i elastyczny). Potrafi zainteresować zarówno publiczność doświadczoną, korporacyjną, oczekującą profesjonalizmu i brawurowych wykonań, jak i młodą, chcącą po prostu bawić się na imprezie firmowej lub na weselu w stylu klubowym.

CZAS TRWANIA WYSTĘPU:
Standardowo w składzie trio występuje  4x20 minut i kończy występy najpóźniej o 1.30 w nocy. Dodatkowo saksofonista może umilać gościom czas podczas powitania albo uroczystej kolacji. VDJ/DJ miksuje przez całą noc.

Filmy

Kliknij miniaturkę, aby przejść do filmu video

Patrycja Malinowska DEMO feat. Mieczyk Sax
LAVVS
Lavs Promo
 
LAVVS PROMO
How Will I Know
LAVVS_CLUB_PROMO_2018
 
EWA - AT LAST