Konjo

Konferansjerzy

Konjo

 

Paweł Konnak jest osobą związaną z gdańską sceną artystyczną, bliski z jednej strony estetyce punkowej, jak i nurtowi muzycznemu znanemu jako yass. Związany od 1986 z Grupą Poetycką Zlali Mi Się Do Środka, także z Kabaretem Profuzyjnym Zlew Polski. Jest współautorem wraz z Krzysztofem Skibą kabaretu rockowego Lalamido oraz współtwórcą grupy artystycznej Totart. Wieloletni przewodniczący uczelnianej grupy Levarów, która ukonstytuowała się na początku lat 90. wśród studentów Uniwersytetu Gdańskiego (obecnie już nieaktywnej).

Współpracował z zespołem Ich Troje i przyjaźni się z Michałem Wiśniewskim. Podczas koncertów zespołu zajmował się przede wszystkim rozbawianiem publiczności w oczekiwaniu na wokalistów. U boku Michała Wiśniewskiego wystąpił w jego programie Jestem, jaki jestem. Menedżerem Pawła Konnaka przez długi czas byli Maciej Durczak - ten sam, który zajmował się zespołem Ich Troje, Michałem Wiśniewskim i Martą Mandaryną Wiśniewską oraz Andrzej Bączyński, m.in. menedżer grupy Big Cyc.

Występował w III edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie z Agatą Rosłońską. Zajął 8. miejsce, odpadając w 5 odcinku, jednak w kolejnych powrócił z własnym show.

W 2009 wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki grupy Video pt. „Weź nie pi*rdol!” oraz jej ocenzurowanej wersji pt. „Będzie piekło!”. W 2010 roku wystąpił w teledysku zespołu Jorrgus pt. „Intryguj, uwodź, prowokuj mnie”.

Filmy

Kliknij miniaturkę, aby przejść do filmu video

Konjo - Partymania