Kabaret Paranienormalni

Kabarety

Kabaret Paranienormalni

 

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo. 

Kabaret Paranienormalni, powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora. Nie uprawiamy satyry politycznej, natomiast bacznie obserwujemy przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury.

Gramy zarówno w kameralnych warunkach dla małych grup (minimum 4 osoby - przynajmniej o jedną więcej niż na scenie) jak i na dużych imprezach, również plenerowych (maksymalna dopuszczalna liczba widzów 74.000).

Filmy

Kliknij miniaturkę, aby przejść do filmu video

Paranienormalni - Donald Trump vs Kryspin
Paranienormalni - Mariolka w SPA